UCLA Extension, University of California Los Angeles

Dünyanın en iyi üniversitesinde eğitim alma fikri size de cazip geliyor mu? Amerika'nın en iyi üniversitelerinden biri olan, Dünya'da her zaman ilk 20 üniversite arasında yer alan University of California, Los Angeles (UCLA) sunduğu sertifika ve diploma programları ile profesyonel çalışma hayatında bir adım öne geçmenizi sağlar. Muhteşem UCLA kampüsünün tüm imkanlarından faydalanabileceğiniz eğitimler süresince ABD'li öğrencilerle beraber üniversite hayatını yeniden keşfedersiniz.

Neden UCLA sertifika programları
1- 9 aylık sertifika ve diploma programına katılan adaylar, program sonunda OPT (Optional Practical Training) denilen 1 yıllık Amerika'da oturum ve çalışma iznine sahip olur.
2- Programlar uzun süreli ve ekonomiktir.
3- Kampüs içinde ve dışında birçok konaklama alternatifi bulunur.
4- Mükemmel kampüs imkanları vardır.
5- Sektörel pratik imkanı ve çalışma hayatına yönelik eğitimler verilir.
6- Yüksek kalite ve prestijli bir üniversitede eğitim almanın verdiği avantajla kolay vize alma imkanı
7- İngilizcesi yeterli düzeyde olmayan adaylar için UCLA, American Language Center (ALC) tarafından sunulan dil eğitimi imkanı
8- Saygın Amerikan firmalarında staj fırsatı

Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti
ATA Yurtdışı Eğitim, UCLA Extension programlarının Türkiye kayıt ofisi olup danışmanlık veya başka isimler altında hiç bir ek ücret talep etmemektedir.
Başvuru işlemleriniz, üniversite tarafından konaklama ayarlanması ve karşılama organizasyonu, vize başvuru işlemleri gibi tüm işlemlerde ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanın sorunsuz bir şekilde eğitiminize başlayın.