Yurtdışı Eğitim Duyuruları

Yurtdışında Dil Okulları

ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak anlaşmalı çalıştığımız okullarda eğitim almak isteyen adaylara başvuru, kayıt, konaklama, karşılama ve vize gibi konularda "ücretsiz danışmanlık" hizmeti sunmaktayız. Yurtdışı dil okulları farklı hedeflere hitap eden eğitim programları sunar. Bu programlar; eğitim seçeneklerini içermektedir.yurtdışı dil okulları

Öğrencilerin seviyelerine göre gruplandırılmış özel sınıflarda eğitim alması yurtdışı dil okullarının en önemli özelliğidir. İlk gün grammer, listening ve speaking bölümlerinden oluşan bir seviye tespit sınavı sonrası öğrencinin dil seviyesi belirlenir ve uygun kurdan eğitime başlanır. Ayrıca İngilizce eğitimine ilave olarak Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Portekizce, Japonca, Çince, Rusça gibi farklı dillerin öğrenilmesine yönelik kurslarda bulunmaktadır.

İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Güney Afrika, İrlanda hakkında detaylı bilgi ve fiyatlar için soldaki menüden İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİ bağlantısına tıklayınız.

Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, İsviçre, Çin, Japonya, Rusya, Ukrayna hakkında detaylı bilgi ve fiyatlar için soldaki menüden DİĞER DİLLER bağlantısına tıklayınız.

Yurtdışı dil eğitiminin faydaları

Yurtdışında dil eğitimi farklı amaçlara yöneliktir, üniversite okumak isteyen öğrencilere akademik dil programları, sınav hazırlık kursları, mesleki alana odaklanmak isteyenlere yönelik hukuk, turizm, tıp İngilizcesi gibi programlar sunulmaktadır. Yurtdışında dil öğrenmenin en önemli faydası dili kullanmanın zorunluluk olmasıdır, bu durum öğrenmenizi hızlandırmakta ve kalıcı olmasını sağlamaktadır. Alacağınız eğitim sonucunda seviyenizi, kurs süresini belirten ve okulunuzun detaylarını içeren bir kurs sertifikasına sahip olursunuz. Yapacağınız tüm iş başvurularında yurtdışından aldığınız bu sertifikanın faydasını mutlaka hissedeceksiniz.

Yurtdışında dil eğitimi almaya karar verdiyseniz programınızı ve hangi ülkede olmak istediğinizi çok dikkatli seçmelisiniz. Okulunuzun ve programınızın seçiminden sonra okula başvurunuz ve kabulünüz, konaklamanızın ayarlanması, vize danışmanlığı, vizeyi aldıktan sonra uçak biletinizin ayarlanması, gideceğiniz ülkede karşılama organize edilmesi ve tüm eğitim süreciniz boyunca ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden faydalanacaksınız.

Yurtdışı dil okulu fiyat listesi sayfamızdan bir çok dil okulunun fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca dil okullarının Türkiye'ye veya şirketimize özel promosyonları da bulunmaktadır. Kesin fiyat hesaplaması için eğitim almak istediğiniz süre, kurs başlangıç tarihi gibi detayları belirleyip hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kurs seçenekleri

Bu sayfadaki dil okulu programları 18 yaş üzerinde olan adaylar içindir. 18 yaş altı adaylara özel kurs seçenekleri için yurtdışında YAZ OKULLARI programlarımızı inceleyiniz.
İngilizce
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta, Yeni Zelanda, İrlanda, Güney Afrika
İspanyolca
İspanya, Arjantin, Küba, Meksika
Almanca
Almanya, Avusturya, İsviçre
Fransızca
Fransa, Kanada, İsviçre
İtalyanca
İtalya
Çince
Çin
Rusça
Rusya, Ukrayna
Japonca
Japonya