Fransa Dil Okulları

fransızca kurslarıAvrupa Birliği'nin kurucu üyesi olan Fransa kalabalık şehirleri, zengin asma bahçeleri, Alp dağları yamaçlarındaki köyleri ve ışıldayan Akdeniz plajları ile yılda 75 milyon turiste ev sahipliği yapmaktadır. Paris, Nice, Toulouse ve Marsilya gibi görülmeye değer pek çok şehri bulunan Fransa, Avrupa'nın en büyük yüz ölçümüne sahip ülkesidir ve sanayisi de turizmde olduğu gibi oldukça gelişmiştir. Paris başta olmak üzere ülke geneline yayılmış sayısız Fransızca kursu bulunmaktadır ve binlerce yabancı, iyi seviyede Fransızca öğrenmek ve Fransız üniversitelerinde öğrenim görmek için Fransa'da eğitim almayı tercih etmektedir.

Fransa' da Fransızca eğitimi almayı planlayan adayların bilmesi gereken ve tercihlerinde yol gösterici olabilecek bazı temel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Fransa'da Fransızca Kursları

fransa dil okullarıFransa'da anlaşmalı olarak çalıştığımız dil okullarımızın tam listesini aşağıda bulabilirsiniz.

ATA Yurtdışı Eğitim okullarla yaptığı anlaşmalar neticesinde, tüm gelirini yurtdışında bulunan okullardan sağlamaktadır; bu nedenle Fransa'da eğitim görmek isteyen adaylara verdiği hizmetlerden dolayı, herhangi bir ekstra ücret talebinde bulunmamaktadır.

ŞEHİR
FRANSA DİL OKULLARI
AMBOISE
Eurocentres
ANTIBES
Centre International d'Antibes, CIA
LA ROCHELLE
Eurocentres
LYON
Alpadia Language Schools
NICE
Azurlingua
PARIS
Accord Language School
Eurocentres
Language Studies International (LSI)