YURTDIŞI EĞİTİM FİYATLARI

Fiyatları görmek için aşağıdaki listeden ilgili ülkeyi veya soldaki menüden konu başlığını seçiniz.

Eğitim: Excel dosyası şeklinde hazırlanan fiyat listesinde belirtilen kurslar her pazartesi başlar, planladığınız eğitim süresi 20 hafta ve üzerindeyse uzun dönem ekonomik paket programlar olarak sınıflandırılan bölüme bakmanızı tavsiye ederiz. Uzun dönem ekonomik paket programların belirli başlangıç tarihleri vardır.

Konaklama: Son sütunda yer alan konaklama alternatifleri arasında
BB (bed and breakfast) - konaklama ve kahvaltı,
HB (half board) - konaklama, kahvaltı ve akşam yemeği,
FB (full board) - konaklama, kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği anlamına gelmektedir.

Başlangıç tarihleri ve başvuru zamanı: Dil kursları genellikle her pazartesi başlar ve yıl boyunca dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.

Para birimi: Excel dosyası içerisinde ilk satırda (yeşil alanda) ülke isminin yanında ve parantez içerisinde belirtilmiştir.
+: Bazı konaklama fiyatlarında + işareti belirtilmiştir. Örneğin 135+ gibi... Bu seçenekle ilgili birden fazla fiyat olduğunu ve konaklama bedelinin bu seviyeden başladığını belirtmek amacıyla kullanılmıştır.

Fiyat listelerini incelemekte zorlanırsanız yurtdışı eğitim danışmanlarımızla irtibata geçerek her zaman destek alabilirsiniz. Listemizde bulunan yurtdışı eğitim fiyatları fikir verme ve kıyaslama yapabilme amaçlı olup kesin ücretlendirme bilgisi için ofislerimizle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.