Teacher Training Kursları, İngilizce Öğretmenleri için İngilizce

Teacher Training programlarının fiyat bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti Almanın Keyfine Varın
Okul kayıt işlemlerinden, konaklama ayarlanmasına, vize işlemlerinden, uçak bileti ve havaalanı karşılamasına kadar tüm hizmetleri sizin için ücretsiz olarak ayarlıyoruz. Unutmayın ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığının tüm geliri yurtdışı eğitim kuruluşlarından gelmektedir.

En Ekonomik Fiyat Garantisi
Yurtdışı eğitimde o kadar iddialıyız ki aynı programı bizden aldığınız fiyattan daha ucuza bulamayacağınızı garanti ediyoruz. Daha ekonomik bir fiyatmı buldunuz, hemen bize bildirin! program fiyatını en az bulduğunuz fiyat seviyesine çekelim. Eğer bize kayıt olduktan sonra veya yurtdışında eğitime başladıktan sonra aynı okulda daha ekonomik bir seçenek bulduysanız o zaman çok daha şanslısınız, ödediğiniz fiyat ile bulduğunuz daha ekonomik fiyat arasındaki fiyat farkının 2 katını hemen size iade ediyoruz. Fiyat Garantisi

Vize Danışmanlığı
Eksiksiz bir vize başvurusu yapabilmeniz için profesyonel danışmanlarımız her zaman size yardımcı olmaktadır. 1998 yılından beri yaptığımız binlerce vize başvurusunun verdiği deneyim sonucunda vize alma oranımız genel ortalamanın oldukça üzerinde olup, normal şartlarda vize alamayacak birçok yurtdışı eğitim adayının vize almasına aracılık ettiğimiz için son derece mutluyuz. Ayrıca birçok ülkede vize başvuru işlemlerinizi biz yapıyoruz, dolayısıyla vize işlemlerinin stresli prosedürleri ile uğraşmıyor, mülakat ve vize kaygısı yaşamıyorsunuz.

Konaklama
Tercihinize göre aile yanında, yurtta veya farklı istekleriniz doğrultusunda konaklamanızı ayarlıyoruz. Konaklama başlangıcınızı uçuş tarihinize göre planlayarak, kalamayacağınız günler için fazla ödeme yapmanızı engelliyor, paranızın tam karşılığını almanızı sağlıyoruz.

Uçak Bileti
Okulunuzu seçtiniz, vizenizi aldınız, konaklamanız da hazır tek eksiğiniz uçak biletimi? Sizin için en ekonomik seçenekleri araştırıyor ve uçuş rezervasyonlarınızı yapıyoruz. Uçuş planınız hakkında sizi bilgilendiriyor, varsa aktarmalarda dikkat etmeniz gereken konular hakkında sizi uyarıyor ve havaalanı karşılamanızıda ayarlayarak yurtdışında hayal ettiğiniz eğitime başlamanızı sağlıyoruz.

Sonrası...
Yurtdışında alacağınız eğitim süresincede sizinle irtibatı koparmıyor, her türlü isteğiniz, şikayetiniz için hazır bekliyoruz. Olması muhtemel her türlü problemde bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sorununuzun hızlı bir şekilde çözülebilmesi için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Yurtdışında Teacher Training Kursları Fiyatları

excel fiyat Teacher Training Kursları Fiyat Listesi