Fiyat Garantisi

Yurtdışında eğitim almak isteyen adaylar için ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığının sunduğu tüm hizmetler ÜCRETSİZDİR. (Almanya, Avusturya ve Bulgaristan üniversite yerleştirme hizmeti hariç)

ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı birçok okulda, okulların orijinal fiyatlarının da altında promosyonlu fiyatlar sunmaktadır. Bu nedenle ATA Yurtdışı Eğitim aracılığıyla yurtdışında eğitime giden öğrencilerin içi rahattır. Lütfen bizden aldığınız fiyatları okulların orijinal kataloglarından veya web sayfalarından kontrol ediniz.

ATA Yurtdışı Eğitim tüm gelirini yurtdışında bulunan okullardan sağlamaktadır. Dolayısıyla verdiği hizmetlerden dolayı herhangi bir ek ücret talebinde bulunmaz. Yurtdışı Eğitimde ATA Eğitim fırsatlarından yararlandıysanız ve ATA Eğitim aracılığıyla kayıt olduğunuz okulun fiyatının size sunulan fiyattan daha ucuz olduğunu gördüyseniz, aradaki fiyat farkının 2 katını size iade* ediyoruz.

*İade Şartları;
- Sunacağınız fiyat bilgisi sadece eğitim aldığınız okulun broşürü, internet sayfası veya yazılı materyallerinde belirtilen fiyatlar olabilir.
- Eğitim aldığınız okulun süresi geçmiş indirim ve promosyonları kabul edilmez.
- Eğitiminize başladıktan sonra okulunuz veya ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tarafından duyurulan/duyurulacak yeni indirim ve promosyonlar dahil değildir. İade hakkının konusunu teşkil eden fiyat, ATA Yurtdışı Eğitime kayıt olduğunuz tarih ile eğitim bedelini ödeyip yurtdışındaki okulunuzda eğitime başladığınız tarih arasındaki sürede geçerli olan fiyatları kapsar.
- İade işlemi en geç bir ay içerisinde ve öğrencinin eğitim bedelini öderken kullandığı para birimi üzerinden yapılır.