Uçak Biletiniz Bizden !

ATA Yurtdışı Eğitim aracılığıyla ve %100 fiyat garantisiyle dil okulu programlarımıza kayıt olan öğrenci adaylarının uçak biletlerini biz alıyoruz. Ülke, şehir ve okul seçiminden kayıt kabul işlemlerine, konaklama ayarlamasından havaalanı karşılamasına, vize prosedürlerinden seyahat planlamasına kadar tüm etaplarda sağladığımız eğitim danışmanlığı desteğini, ücretsiz bilet kampanyamızla çok daha ileri noktalara taşıyoruz.

Ücretsiz uçak bileti kampanyamız aşağıdaki şartlar çerçevesinde sunulmakta olup, kayıt esnasında mutlaka kampanyadan faydalanmak istediğinizi belirtiniz.

- İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya ve Malta' da 36 hafta üzeri süre için her hangi bir dil okulumuza kayıt olan

- ABD ve Kanada' da 40 hafta üzeri süre için her hangi bir dil okulumuza kayıt olan

- Avustralya ve Yeni Zelanda' da 48 hafta üzeri süre için her hangi bir dil okulumuza kayıt olan

öğrencilerimize, uçak biletlerini biz hediye ediyoruz. Böylelikle hem ATA Yurtdışı Eğitim güvencesiyle yabancı dilinizi geliştirin hem de uçak biletinizi bedavaya getirerek daha fazla tasarruf edin.

Ayrıca şirketimiz aracılığıyla yurtdışında eğitim almak isteyen adaylar tüm kurs bedelini vize alındıktan sonra, bize veya doğrudan seçtikleri okulun hesabına yatırabilir. Böylece olası vize sorunlarına karşı kendinizi korumuş olursunuz.

Şartlar:
- Uçuş tarihi, okul ücretinin ödendiği tarihten en az 10 iş günü sonra olabilir.
- Gidiş, dönüş uçak bileti talep eden adaylarda toplam bilet bedelinin yarısı ödenir.
- Kısmen veya tamamen firmamız tarafından alınan uçak biletlerinin iadesi, iptali, rezervasyon değişikliği gibi durumlarda oluşabilecek ilave ödemeler, ilgili havayolunun kuralları çerçevesinde adına bilet kesilen yolcu tarafından karşılanır.

Sunduğumuz tüm bu hizmetler sonrasında yapmanız gereken yurtdışı dil okulu sayfalarımızı detaylı olarak incelemek ve beklentilerinize uygun kursa karar vermektir, aklınıza takılan her noktada bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.