Cazibe Merkezi Kanada

Ekonomik ve kaliteli eğitimin adresi olan Kanada her geçen gün artan yabancı öğrenci sayısı ile Türk öğrenciler içinde cazibe merkezi haline gelmektedir. Toronto ve Vancouver ingilizce dil kursu için yabancı öğrenciler tarafından en çok tercih edilen şehirlerdendir. Montreal' de ise hem İngilizce hem de Fransızca'yı aynı anda öğrenebilirsiniz. Kanada' nın eğitime ayırdığı bütçenin diğer alternatif ülkelere kıyasla çok daha yüksek olması, üniversitelerinden alınan diplomaların hem YÖK tarafından hem de dünya çapında tanınması, Birleşmiş Milletler tarafından açıklanan yaşanası ülkeler sıralamasında her zaman ilk 5 içinde yer alması, düşük suç oranı, göçmen ülkesi olması nedeniyle yabancılara karşı ön yargısız yaklaşımları ve yüksek hayat standartları ilk akla gelen avantajlarıdır.

Aşağıda Kanada Vancouver'da promosyonlu fiyat uyguladığımız dil okullarımızdan biri olan Canadian College of English (CCEL) in fiyat bilgilerini bulabilirsiniz.

Yoğun (24 saat) ve Süper Yoğun İngilizce Kursları (30 saat)

Haftalık 24 saat ve 30 saatlik programlar, yıl boyunca devam eder. Okuma, yazma, konuşma, gramer gibi konularda temel İngilizce becerilerinizi geliştirmeyi hedefleyen programları içerir.

Tüm fiyatlar Kanada doları (CAD) üzerindendir.

4 haftalık dil kursu, 24 saatlik programlar: 750 $
4 haftalık dil kursu, 30 saatlik programlar: 900 $

English for Executives (Kişiye Özel İngilizce Kursları)

25 yaşın üzerinde, kariyer planlarını çoktan yapmış ve ciddi hedefleri olan adaylar oldukça popüler olan bu programa kayıt yaptırabilirler.

4 haftalık dil kursu, 24 saatlik programlar: 850$
4 haftalık dil kursu, 30 saatlik programlar: 1000$

Konaklama Maliyetleri ve Diğer Ücretler

CCEL Başvuru ücreti: 100$

Aile yanı konaklama:
İki kişilik oda, ortak banyo ve iki öğün yemek: 175$ (haftalık
İki kişilik oda, ortak banyo ve üç öğün yemek: 185$ (haftalık)
Tek kişilik oda, ortak banyo ve üç öğün yemek: 210$ (haftalık)
Tek kişilik oda ve özel banyo ve üç öğün yemek: 240$ (haftalık)

Aile yanı yerleştirme/bulma ücreti: 100$
Havaalanı karşılama ücreti: 75$, Gidiş-dönüş: 120$ (isteğe bağlı)
Sağlık sigortası: 25$ (haftalık - isteğe bağlı)

Yurtdışında Dil Okulları

ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta, Yeni Zelanda, İrlanda, Güney Afrika' da İngilizce kursları - İspanya, Arjantin, Küba, Meksika' da İspanyolca kursları - Almanya, Avusturya, İsviçre' de Almanca kursları, - Fransa, Kanada ve İsviçre' de Fransızca kursları - İtalya' da İtalyanca kursları - Çin' de Çince kursları - Rusya ve Ukrayna' da Rusça kursları ve Japonya' da Japonca kurslarına katılmak isteyen öğrenci adaylarına yardımcı olmaktadır.

Daha fazla bilgi için danışmanlarımızla irtibata geçiniz.