H2B Vizesi

Önemli Not: ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı H2B Vize programı konusunda sadece e-mail üzerinden hizmet/bilgi vermektedir. Ofislerimizde veya telefonda bilgi verilmemektedir. Lütfen e-mail harici iletişim kanallarını kullanarak ofislerimizle irtibata geçmeyiniz. Ücretsiz danışmanlık kapsamında verebileceğimiz bilgiler web sayfamızda bulunan detaylardan ibarettir. Tüm inceleme ve araştırmanızı yapıp başvurmaya karar verdiğinizde bize e-mail gönderiniz.

H2B Hakkında Bilgiler

H2B programı Amerikan hükümeti kontrolünde gerçekleştirilen ve sezonluk işgücü açığını kapatmak amacıyla yabancı ülke vatandaşlarına belirli...
Eğer H2B programı için gerekli özelliklere sahipseniz siz de ABD'de çalışarak masraflarınızı karşılayabilir ve para biriktirebilirsiniz.
H2B programının amacı turizm, hizmet ve yan sektörlerde genellikle mevsimlik olarak ortaya çıkan ve uzmanlık gerektirmeyen işgücü açığını kapatmaktır.
Sosyal güvenlik, sağlık hizmetleri, çalışma süresi, başvuru zamanı ve işçi-işveren sorunları gibi detayları burada bulabilirsiniz.
Ücretler eyaletten eyalete farklılık göstermektedir fakat çoğunlukla saati min. 7,50 USD den başlar ve çalışmanıza, yeteneklerinize...
Program başlangıç tarihinden önce konaklamanız kesinleşmiş olacaktır. Nerede kalacağınızı ve ne kadar ödeme yapacağınızı bilerek gidersiniz.
H2B Çalışma Vizesi Program maliyetleri, sunduğumuz hizmetler ve diğer ek maliyetler hakkında bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz...
H2B katılımcısı olarak ABD' de çalışmayı planlıyorsanız ve işlemlere nasıl başlamanız gerektiğini bilmiyorsanız tüm detayları sizin için adım adım açıkladık.
Kuzey Amerika' da Kuzey Atlas Okyanusu ve Kuzey Pasifik Okyanusu kıyısında, Kanada ile Meksika arasında yer alır. 50 eyaletten oluşan federal bir cumhuriyettir.