Site içi arama...
Güncel yurtdışı eğitim duyuruları Yurtdışı Eğitim Duyuruları

Work and Travel

ABD J1 vizesinin alt kategorilerinden biri olup Amerika Birleşik Devletlerine özeldir. Kanada'da, Avustralya'da, İngiltere'de work and travel gibi farklı alternatifleri bulunmamaktadır.

Kampanyalar ve İndirimler

WAT Hakkında Bilgiler

Work and Travel (WAT) programına 18 - 29 yaş arasında olup, en az orta düzeyde İngilizce bilen ve tam zamanlı bir üniversitede öğrenim gören öğrenciler katılabilir.
WAT üniversite öğrencilerinin yaz ayları süresince ABD kültürünü ve yaşam tarzını tanımalarına imkan sağlayan, bunu yaparken de masraflarını karşılayabilmeleri amacıyla...
Öğrenciler program süresince oteller, kamplar, restaurantlar, eğlence parkları, kumarhaneler, ulusal parklar, süper marketler, alış veriş merkezleri, yüzme havuzları gibi...
Work and Travel programına katılmaya karar vermekle macera ve heyecan dolu bir yaz tatiline, yeni arkadaşlıklara ve yeni bir kültüre de merhaba diyorsunuz.
Size mükemmel hizmeti nasıl sunacağımızı biliyoruz. Work and Travel'a başvurmaya karar verdiyseniz nerede yaşadığınızın, hangi üniversitede eğitim gördüğünüzün önemi...
Vize aşamasında, ATA Yurtdışı Eğitim olarak yaptığımız binlerce vize başvurusunun ve yılların verdiği deneyim ile eksiksiz bir başvuru yapmanızı sağlamak amacıyla yardımcı oluyoruz.
WAT programını tamamlayıp Türkiye' ye döndükten sonra da sizi yalnız bırakmıyoruz. ABD' de ödediğiniz vergilerin iadesi konusunda bize her zaman danışabilirsiniz.
Work and Travel katılımcısı olarak Amerika' ya giden tüm öğrencilerin sosyal güvenlik numarası alması ve sağlık sigortalarının yapılması yasal zorunluluktur.
WAT mağdurlarından biri olmak istemediğiniz için firma seçimini doğru yapmak temel amacınız... Fakat nasıl yapacaksınız? Doğru firmayı bulmak için ne yapmalısınız?