Site içi arama...
Güncel yurtdışı eğitim duyuruları Yurtdışı Eğitim Duyuruları

UKRAYNA

Ukrayna' da başvuru işlemleri yaptığımız üniversite dil okullarının fiyat bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Ukrayna'da Ukraynaca, Rusça ve İngilizce eğitimi almak isteyen adaylar için başvuru, kayıt, konaklama, seyahat organizasyonu gibi işlemleri takip ediyor ve tüm işlemleri eksiksiz gerçekleştiriyoruz.

Eğitim: Excel dosyası şeklinde hazırlanan fiyat listesinde belirtilen kurslar her pazartesi başlar, eğer planladığınız eğitim 20 hafta ve üzerindeyse uzun dönem ekonomik paket programlar olarak sınıflandırılan bölüme bakmanızı tavsiye ederiz. Uzun dönem ekonomik paket programların belirli başlangıç tarihleri vardır.

Konaklama: Son sütunda yer alan konaklama alternatifleri arasında
BB (bed and breakfast) - konaklama ve kahvaltı,
HB (half board) - konaklama, kahvaltı ve akşam yemeği,
FB (full board) - konaklama, kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği anlamına gelmektedir.

Başlangıç tarihleri ve başvuru zamanı: Dil kursları genellikle her pazartesi başlar ve yıl boyunca dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.
Para birimi: Excel dosyası içerisinde ilk satırda (yeşil alanda) ülke isminin yanında ve parantez içerisinde belirtilmiştir.
+: Bazı konaklama fiyatlarında + işareti belirtilmiştir. Örneğin 135+ gibi... Bu seçenekle ilgili birden fazla fiyat olduğunu ve konaklama bedelinin bu seviyeden başladığını belirtmek amacıyla kullanılmıştır.

Ukrayna'da Üniversite hakkında temel bilgileri incelemek için lütfen tıklayınız.

Ukrayna Dil Okulları Fiyatları

- Ukrayna Dil Okulları Fiyatları