MALTA Dil Okulu Fiyatları

Malta dil okulu fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Malta'da eğitim almak isteyen adaylar için kayıttan, konaklamaya, vizeden, seyahat organizasyonuna tüm işlemlerinizi takip ediyor ve bütün bu işlemleri ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Unutmayın, tüm gelirimizi Malta'da bulunan yurtdışı eğitim kuruluşlarından sağladığımızdan hiç bir aday öğrencimizden ek ücret talep etmiyoruz.

Malta'da dil okulu seçimini nasıl yapmalıyım?

Malta’da dil okulu seçiminde danışmanlarımızın yardımıyla fiyat, bölge, öğrenci sayısı, kurs seçenekleri gibi kriterler çerçevesinde önceliklerinizi belirleyip kararınızı verebilirsiniz. EC English, Language Studies International (LSI), Linguatime, Kaplan International, Global Village, Eurocentres, Clubclass English Language School gibi dil okulları seçim yapabileceğiniz bilindik ve popüler okullardır. ATA Yurtdışı Eğitim olarak müşteri memnuniyetini önemseyen, olumlu yorumların çoğunlukta olduğu, beklentilerinize ve amaçlarınıza uygun okullarda eğitim almanızı sağlıyoruz. Tüm ülkelerde olduğu gibi Malta'da kurslar her Pazartesi başlar ve tercihinize göre haftada en az 15 ders olmak üzere dilediğiniz kadar devam eder. Malta adasının turizm potansiyelinin yüksek olmasından dolayı okullar yaz aylarında kalabalık, kış aylarında ise daha sakindir.

En ekonomik dil okulu seçimi

İngilizce eğitim alternatifleri arasında en ucuz dil okulları Malta'da bulunur. Özellikle Avustralya, Yeni Zellanda, Kanada ve ABD gibi uzak ülkelere kıyasla hem dil okulu fiyatları hem de uçak bileti maliyetleri son derece düşüktür. Dil okullarının çoğu adaylara eğitim ve konaklamanın birlikte sunulduğu paket programlar hazırlar. Malta'da ucuz maliyetlerle dil eğitimi almanın en pratik yolu ise yüksek sezon olarak adlandırılan yaz ayları dışında dil kurslarına devam etmektir. Ayrıca en az 6 aylık uzun dönem kurslarda son derece ekonomik olabilmektedir. ATA Yurtdışı Eğitim şubeleriyle irtibata geçip eğitime başlamak istediğiniz aylarda ki en ucuz seçenekleri her zaman öğrenebilirsiniz.

Malta hakkında bilinmesi gerekenler

Malta Avrupa Birliği üyesidir ve Schengen vize sistemine dahildir. Küçük bir ada ülkesi olması dolayısıyla şehirler ve okullar birbirine yakındır. Çoğu şehre en fazla bir kaç saatlik yürüyüşle bile ulaşabilirsiniz. Başkenti Valetta olan ülkede St Julians ve Sliema diğer popüler şehirlerdir. Ülkenin para birimi Euro’dur.

Öğrencilere çalışma izni verildiği için Malta'da uzun dönem eğitim alan birçok öğrenci dil okullarına devam ederken bir yandan da çalışarak masraflarını çıkarmakta, aynı zamanda İngilizce pratik yapma imkanı bularak dil öğrenme süreçlerini hızlandırmaktadır.

Eğitim ve tatili birleştirmek isteyen adaylar da Malta'yı tercih edebilir. Mükemmel plajları, tarihi geçmişi, denizi ve güneşiyle özellikle yaz aylarında turistlerin tercih ettiği bir merkezdir. Bu durum hem iş gücü ihtiyacı oluşturur ki, öğrencilere çalışabilecekleri uygun imkanlar sağlar hem de İngilizce pratik yapmak, yeni insanlar ve kültürlerle tanışmak için mükemmel fırsatlar ortaya çıkarır.

Malta yeşil pasaportlulara vize uygulamaz, normal pasaport sahiplerinin ise vize alması gerekir.

Malta Dil Okulları Fiyatları

excel fiyat Malta Dil Okulları Fiyatları