Site içi arama...
Güncel yurtdışı eğitim duyuruları Yurtdışı Eğitim Duyuruları

MALTA

Malta dil okulu fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Malta'da eğitim almak isteyen adaylar için kayıttan, konaklamaya, vizeden, seyahat organizasyonuna tüm işlemlerinizi takip ediyor ve bütün bu işlemleri ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Unutmayın, tüm gelirimizi yurtdışı eğitim kuruluşlarından sağladığımızdan hiç bir aday öğrencimizden ek ücret talep etmiyoruz.

Eğitim: Excel dosyası şeklinde hazırlanan fiyat listesinde belirtilen kurslar her pazartesi başlar, eğer Malta'da dil okuluna gitmeyi planladığınız eğitim süresi 20 hafta ve üzerindeyse uzun dönem ekonomik paket programlar olarak sınıflandırılan bölüme bakmanızı tavsiye ederiz. Uzun dönem ekonomik paket programların belirli başlangıç tarihleri vardır.

Konaklama: Son sütunda yer alan konaklama alternatifleri arasında
BB (bed and breakfast) - konaklama ve kahvaltı,
HB (half board) - konaklama, kahvaltı ve akşam yemeği,
FB (full board) - konaklama, kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği anlamına gelmektedir.

Başlangıç tarihleri ve başvuru zamanı: Malta'da dil kursları genellikle her pazartesi başlar ve yıl boyunca dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.
Para birimi: Excel dosyası içerisinde ilk satırda (yeşil alanda) ülke isminin yanında ve parantez içerisinde belirtilmiştir.
+: Bazı konaklama fiyatlarında + işareti belirtilmiştir. Örneğin 135+ gibi... Bu seçenekle ilgili, birden fazla fiyat olduğunu ve ilgili konaklama bedelinin bu seviyeden başladığını belirtmek amacıyla kullanılmıştır.

İngilizce eğitimi hakkında tüm bilgileri bir arada bulabileceğiniz ve araştırmalarınızda işinizi kolaylaştıracak Malta Dil Okulu sayfamızı mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

Malta Dil Okulları Fiyatları

- Malta Dil Okulları Fiyatları