Malta Dil Okulları

Dil okulları hakkında genel bilgileri, İngilizce kurslarının tam listesini ve Malta'da dil öğrenmenin avantajlarını sizin için tek sayfada topladık... Akdeniz'de ve İtalya'nın güneyinde 3 adadan (Malta, Gozo, Comino) oluşmaktadır. Hem tatil yapıp yorgunluk atmak hem de eğitim alıp İngilizcesini geliştirmek isteyen adaylar için oldukça popüler bir merkezdir. Son yıllarda sayıları hızla artan ve özellikle kış döneminde oldukça ekonomik olan ingilizce kursları bu ülkeyi Avrupa'nın ingilizce eğitim merkezlerinden biri haline getirmiştir.malta dil okulları

Toplam nüfusu 350.000 civarında olan Malta'da, 40.000 İtalyan, 40.000 İngiliz, 15.000 Arap ve 10.000 civarında Fransız ve Alman yaşar. Farklı milletlerin bir arada yaşadığı çok kültürlü bu yapı içerisinde, İngilizce öğrenmeye gelen öğrenciler farklı kültür, inanış ve davranışlarıyla 'yabancı' olarak algılanmaktan ziyade, çok kültürlü bir dokunun parçası olarak kabul edilirler.

İngilizce eğitimi ile ilgili tüm bilgileri bir arada bulabileceğiniz ve araştırmalarınızda işinizi kolaylaştıracak yurtdışı dil okulu sayfamızı mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Sorularınız olması halinde ise bizimle irtibat geçmekten lütfen çekinmeyiniz.

Malta'da dil okuluna gitmeyi planlayan adayların mutlaka bilmesi gereken ve İngilizce kursu seçiminde yol gösterici olabilecek bazı temel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

İngilizce Kursları

Malta'da anlaşmalı olarak çalıştığımız dil okullarımızın listesini aşağıda bulabilirsiniz. maltada ingilizceYurtdışında İngilizce dil eğitimi alabileceğiniz okullarımızın fiyat bilgileri ve yurtdışı eğitim ile ilgili temel detayları mutlaka inceleyiniz.

ATA Yurtdışı Eğitim okullarla yaptığı anlaşmalar neticesinde, tüm gelirini yurtdışında bulunan okullardan sağlamaktadır; bu nedenle Maltada eğitim görmek isteyen adaylara verdiği hizmetlerden dolayı, her hangi bir ekstra ücret talebinde bulunmamaktadır.

Dil Okulu Listesi

ŞEHİR
MALTA DİL OKULLARI
GOZO
Kaplan International
SLIEMA
Eurocentres
Inlingua
Kaplan International
Language Studies International (LSI)
Linguatime
St. PAULO'S BAY
Global Village
St. JULIANS
EC English
Clubclass English Language School