Çin Dil Okulları

çin dil okullarıÇin dil okullarına olan ilgi, tek başına Çince bilmenin bile yurtdışında ve yurtiçinde mükemmel iş fırsatları sunması sebebiyle sürekli artmaktadır. Her geçen gün yükselen popülaritesi ve dünya ekonomisinde artan ağırlığıyla Çin Halk Cumhuriyeti yeni yüzyılın en hızlı büyüyen ülkesidir. Binlerce yıla uzanan tarihi, özgün mimarisi, kültürü ve muhteşem doğal güzelliklerinin yanı sıra eğitim ve yaşam maliyetlerinin son derece ekonomik olması Çin' in en önemli özelliğidir. 2008 Pekin olimpiyatlarına ev sahipliği yapan Çin yeni teknolojileri kullanmakta ve uygulamakta gösterdiği başarı ile dikkat çekmiştir. Çin'in artan önemiyle Çince dil okulları veya üniversite eğitimi amacıyla Çin'e gidenlerin sayısında hızlı bir artış olmaya başlamıştır. Özellikle Çince bilen yabancıların uluslararası şirketlerde çok kolay iş bulması ve eğitimleri süresince de ülkeleriyle Çin arasında ticaret yapan firmalarda çalışmaları Çin'e olan ilgiyi her geçen gün arttırmaktadır.

Çin' de Çince eğitimi ile ilgili tüm bilgileri bir arada bulabileceğiniz ve araştırmalarınızda işinizi kolaylaştıracak yurtdışı dil okulu sayfalarımızı mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Tüm sorularınızda her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Çin Halk Cumhuriyetin de Çince eğitimi almayı planlayan adayların mutlaka bilmesi gereken ve tercihlerinde yol gösterici olabilecek bazı temel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Çince Kursları Listesi

Çin Halk Cumhuriyetinde anlaşmalı olarak çalıştığımız dil okullarımızın listesini aşağıda bulabilirsiniz.Çin Dil Okulları

ATA Yurtdışı Eğitim okullarla yaptığı anlaşmalar neticesinde, tüm gelirini yurtdışında bulunan okullardan sağlamaktadır; bu nedenle Çin'de eğitim görmek isteyen adaylara verdiği hizmetlerden dolayı, herhangi bir ekstra ücret talebinde bulunmamaktadır.

ŞEHİR
ÇİN DİL OKULLARI
CHANGCHUN
Mandarin Garden Language Center
GUILIN
Guilin University of Technology
JINZHOU
Liaoning Medical University
PEKİN (Beijing)
Beijing Union University
Eurocentres
ŞANGHAY (Shanghai)
Mandarin Garden Language Center
WUXI
Mandarin Garden Language Center