Online Dil Okulları, Uzaktan Kurslar

Yurtdışında yerinde eğitim almayı tercih etmeyenlere yönelik olan bu kurslar her geçen gün daha fazla tercih edilmekte ve birçok dil okulu tarafından sunulmaktadır. Zaman ve yer açısından esneklik sağlayan online kurslar, ekonomik açıdan da vize, uçak bileti, konaklama ve yaşam giderlerinin ortadan kalkmasıyla çok daha uygun maliyetlere gelmektedir.

Uzaktan dil eğitimi ve online kursların özellikleri

- Uzaktan dil eğitimi ana dilini konuşan ve gerekli formasyona sahip tecrübeli öğretmenler tarafından verilmektedir.
- Adayın tercihine göre kurslar birebir veya grup programları şeklinde olabilmektedir.
- Dil öğrenmek isteyen adaylar uygun buldukları zamanlarda derslere ilave olarak online araştırma yapabilecekleri ve faydalı kaynaklara ulaşabilir.
- Sınıf ortamında olduğu gibi adayların ilerleyiş durumları ve eksikleri takip edilmektedir.
- Konu ilerlemeleri testler, video işaretlemesi gibi yazılımsal metotlarla kontrol edilmekte, adaylar yeterince anlamadıkları ve tekrara ihtiyaç duydukları her konuya ulaşabilme imkanına sahip olmaktadır.
- Kurs sonlarında yerinde eğitimde olduğu gibi geçerli bir sertifika verilmektedir.
- Uzaktan eğitim şeklinde verilen online derslerin kurs maliyetleri yerinde eğitime göre daha ekonomik ve uygun fiyatlıdır.
- Sanal eğitim olarak isimlendirilen öğrenci takip programlarıyla gerçek kişilerle online iletişime geçip her geçen gün gelişen sistemi deneyimleme fırsatı bulursunuz.

Neden Ata yurtdışı eğitim danışmanlığını tercih etmeliyim?

Ata yurtdışı eğitim danışmanlığı aday öğrencilerinden danışmanlık veya farklı isimler altında ek ücret talep etmez. Tüm ödemelerinizi de doğrudan eğitim alacağınız kuruma yapabilirsiniz. Yurtdışı eğitim kuruluşlarıyla yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda tüm gelirimiz okullardan gelmektedir. Dolayısıyla bizimle başvuran adaylar ek bir maliyetle karşılaşmadıkları gibi acentelere özel sunulan promosyonlar ve indirimlerden de faydalanabilmektedir.

Uzaktan online dil okuluna nasıl başvurulur? Yaklaşık yabancı dil seviyeniz, kursa başlamak istediğiniz tarih, eğitim almak istediğiniz tahmini ders saati, varsa okul tercihiniz gibi detayları belirterek ve resmi bir kimlik belgenizi e-mailinize ekleyerek bize ulaşırsanız uygun eğitim alternatifleri konusunda hemen sizi bilgilendirir ve ön kayıt işlemlerine başlarız.

Yukarıda belirtilen şekilde başvuran adayların talep etmesi halinde okullarla örnek görüşme yaptırılmakta, demolar, videolar ve broşürlerle eğitim şekline ilişkin bilgilendirme yapılmaktadır. Görüşme esnasında tüm sorularınızı sorabileceğiniz gibi, zaman sorunu olan adaylar ders planlaması da yapabilir.

Nitelikli, deneyimli ve uzaktan eğitim konusunda tecrübeli öğretmenler tarafından verilen kurslar tamamen esnektir. Farklı zaman dilimlerindeki öğrencilerin ihtiyaçlarına göre zamanlarını uyarlayabilen öğretmenler bulunmaktadır.

Uzaktan eğitimle sunulan kurslar nelerdir?

Online kurslarda İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca uzaktan eğitim seçenekleri bulunmaktadır. Genel dil kurslarına ilaveten exam preparation olarak isimlendirilen TOEFL, TOEIC, FCE, IELTS, DELE, DELF, CILS gibi sınavlara hazırlık kursları, iş veya muhasebe İngilizcesi gibi mesleki kurslar da verilmektedir. Birçok okulda virtual conversation club olarak isimlendirilen sanal konuşma grupları oluşturularak uluslararası öğrencilerden oluşan adayların bir araya gelip pratik yapmalarına imkan sağlanmaktadır. Sınavlara hazırlık, mesleki kurslar gibi genel dil eğitiminin dışında kurs talepleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online seviye tespiti nasıl yapılır?

Dil seviyeniz online sınavlar ve bazı durumlarda öğretmenlerle yapılacak ön mülakatlarla belirlenir. Adayların dil seviyesine uygun eğitim verilir ve grup eğitimlerinde aynı seviyedeki öğrenciler bir araya getirilir. Tüm kurslar gerçek öğretmenler tarafından (robot veya önceden kaydedilmiş standart sunumlar değildir) kişisel ihtiyaçlar ve adayın seviyesi gözetilerek yüz yüze ders ortamındaymış gibi anlatılır. Online kurs hizmeti sunan uzaktan dil okullarının fiyatlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.ONLINE UZAKTAN DİL OKULU