Yurtdışı Eğitim Duyuruları

Yurtdışı Sınav Hazırlık Kursları

Yurtdışında Lisans ve Yüksek Lisans eğitimi almak, Sertifika ve Diploma Programlarına katılmak, staj yapmak, göçmenlik başvurusunda bulunmak isteyen adayların bu programlar için uygun bir aday olup olmadıklarını kanıtlamaları gerekmektedir. TOEFL, IELTS, FCE, CPE ve TOEIC sınavlarıyla İngilizce Dil Seviyenizi belgelemeniz; gerek iş başvurularında olumlu sonuç almanızı gerekse yurtdışında katılmak istediğiniz programlara kabul edilmenizi sağlayacaktır.

İngiltere, Amerika, Kanada ve Avustralya üniversitelerinin hemen hepsi ve İngilizce konuşulan ülkelerdeki üniversitelerin büyük çoğunluğu, anadili İngilizce olmayan öğrencilerden TOEFL veya IELTS sınavlarından yeterli puan almalarını ister.

TOEFL IELTSÖzellikle öğrencinin akademik İngilizceyi kullanabilirliğini ölçen IELTS sınavı, İngiltere ve Avustralya' da yüksek öğrenim görmek isteyen öğrenciler için çok önemlidir.

Lisans eğitimini Amerika' da almak isteyen öğrenciler, üst seviyedeki bir çok kolej ve üniversite tarafından istenen SAT sınavına; lisans üstü (master, doktora) eğitimini Amerika' da veya Kanada' da almak isteyen öğrenciler de alanlarına göre GRE veya GMAT sınavlarına girmek zorundadırlar.

İşte tüm bu sınavlara profesyonel şekilde hazırlanmanız ve sınavlardan istenilen skorları alabilmeniz için sizlere YURTDIŞINDA SINAVLARA HAZIRLIK KURSLARI sunmaktayız. Bu kurslara devam edebilmek için İngilizce dil seviyenizin en az Üst-Orta (Upper Intermediate) seviyede olması gerekmektedir.

excel fiyat GMAT - GRE - SAT Sınavlarına Hazırlık Kursları Fiyatları

excel fiyat TOEFL Sınavına Hazırlık Kursları Fiyatları

excel fiyat IELTS Sınavına Hazırlık Kursları Fiyatları