Polonya' da Üniversite

Avrupa Kıtası'nın ortasında yer alan Polonya, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Ukrayna, Beyaz Rusya ve Litvanya ile komşu olan bir Avrupa Birliği üyesidir. 38 milyon civarındaki nüfusu ile Avrupa'nın en kalabalık 9. ülkesidir.

Radom Academy of Economics üniversitesinin bulunduğu Radom şehri ise Polonya'nın merkezinde yer alır. 220 bin nüfuslu Radom başkent Varşova'ya sadece 1 saatlik mesafededir. Çok büyük bir şehir olmamasına rağmen 20 ye yakın üniversite ve enstitüye ev sahipliği yapması nedeniyle nüfusunun önemli bir çoğunluğunu öğrenciler oluşturur. Güvenli ve ekonomik olmasından dolayı tam bir öğrenci şehri olarak adlandırılır.

ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Polonya'da bulunan Radom Academy of Economics Üniversitesinin Türkiye kayıt ofisi olarak hizmet vermekteyiz. Radom Academy of Economics Üniversitesinde eğitim almak isteyen adaylar için kayıttan konaklamaya tüm işlemlerinizi ücretsiz danışmanlık hizmeti çerçevesinde sunmaktayız, yapmanız gereken tek şey eğitim almak istediğiniz bölümü seçmek ve hemen bizimle iletişime geçmek...