Yurtdışında Yüksek Lisans Eğitimi

Üniversite eğitiminizi tamamladınız, elinizde bir diplomanız önünüzde uzun bir gelecek var... Üst düzey pozisyonlarda çalışan, yüksek gelir elde eden, çalışma hayatında aranan ve örnek gösterilen bir kişi olmayı mı tercih edersiniz, yoksa sıradan bir üniversite mezunu olarak çalışma hayatına başlayıp hayatı boyunca hedeflerine ulaşabilmek için mücadele eden bir kişi olmayı mı tercih edersiniz? Çalışma hayatında ki acımasız rekabet ortamında kendinizi yetiştirmek için göstereceğiniz gayret, farklılaşmak adına yüksek bir eğitim düzeyine sahip olmak ve bunlara ilave olarak en azından bir yabancı dili çok iyi düzeyde bilmek sizi bir adım öne taşıyacaktır. İşte tam bu noktada yurtdışında alacağınız en azından bir dil eğitimi veya sertifika programıyla bu farkı iki adıma çıkarabilir, yurtdışında yüksek lisans eğitimiyle bu farkı üç, dört adıma çıkararak sadece Türkiye'de değil, Dünya'nın her yerinde çalışabilecek ve çalışma hayatında öncelikli olarak tercih edilecek bir kişi haline gelebilirsiniz.

yurtdışında üniversite eğitimiYurtdışında master eğitimi almaya karar verdiyseniz öncelikli olarak yapmanız gereken hangi alanda master eğitimi almak istediğinizi belirlemek olacaktır, sonrasında üniversite ücretlerini, ülkeleri ve eğitim sistemlerini inceleyerek bir ülkeye ve üniversiteye karar vermeniz gerekecektir. Bu sürecin kolay olmadığının farkındayız dolayısıyla isteklerinizi, beklentilerinizi, bütçenizi ve sizin için önemli olan diğer ayrıntıları bizimle paylaşırsanız size ülke veya üniversite tavsiyelerinde bulunabiliriz.

Sol tarafta bulunan menüden farklı ülkelerde üniversite eğitimi seçenekleri ile ilgili bilgilere ulaşabilir, "yurtdışı üniversite başvurusu" linkinden gerekli şartları inceleyebilir, başvurunuzu yapabilir, üniversite danışmanlığı konusunda Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biri olan ATA Yurtdışı Eğitim hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Unutmayın kayıttan konaklamaya, uçak biletinden vize danışmanlığına tüm işlemlerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyor ve tüm bu hizmetleri Türkiye kayıt ofisi olduğumuz ve Üniversite Listemizde bulunan anlaşmalı olarak çalıştığımız üniversiteler için ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığının portföyünde bulunan üniversiteler her bütçeye hitap eden, Dünya çapında saygın ve prestijli üniversitelerdir. Ayrıca birçok üniversitemiz not ortalamanıza ve eğitiminiz süresinceki başarılarınıza paralel olarak burs ve indirim fırsatları da sunmaktadır. Şuan itibariyle burslu ve indirimli eğitim alabileceğiniz üniversitelerimize Burslar indirimler linki vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.