The School of Business and Law (SBL) - Londra

University of Gloucestershire a bağlı Londra merkezli bir yüksek öğrenim kuruluşu olan School of Business and Law da lisans eğitimi alacak öğrenci adaylarımıza 6.000 GBP, yüksek lisans eğitimi alacak öğrenci adaylarımıza ise 3.000 GBP burs veriyoruz. Tamamen karşılıksız olan bu burslardan faydalanabilmek için tek yapmanız gereken ATA Yurtdışı Eğitim'e başvurmak.

YÖK Denkliği: Var

Lisans Eğitim Süresi: 6 Sömestir, dilerseniz yılda 3 sömestir eğitim alarak 2 yılda lisans diploması alma hakkı

Yüksek Lisans Eğitim Süresi: 1 Yıl

Eğitim alabileceğiniz burslu bölümler:
Yüksek Lisans (Master)
- Master of Business Administration (MBA)
- MSc in Accounting and Finance

Lisans
- BA in Business Studies
- BSc Accounting

Eğitim Ücreti:
Yüksek Lisans: 6.450 GBP - 2.500 GBP Burs= TOPLAM: 3.950 GBP (toplam yüksek lisans ücreti)
Lisans: 12.950 GBP - 6.000 GBP Burs= TOPLAM: 6.950 GBP (6 sömestir toplam lisans ücreti)

İngilizce Hazırlık Eğitimi: School of Business and Law İngilizcesi yeterli düzeyde olmayan adaylar için 6 ve 8 aylık İngilizce kursları düzenlemektedir. 6 aylık dil okulunun fiyatı 1.950 GBP, 8 aylık dil okulunun fiyatı ise 2.450 GBP dir.

Ödeme Şekli: İngilizce hazırlık ücreti peşin olarak ödenir, lisans ve master için 3.950 GBP peşin, kalan bakiye eğitim alınacak dönem sayısına göre taksitlendirilir. Eğitim ücretleri doğrudan yüksek okul hesabına yatırılır.

Eğitim Başlangıç Tarihleri:
Dil Okulu: Şubat, Nisan, Haziran, Ağustos, Ekim, Kasım
Üniversite: Nisan, Ağustos, Kasım

Konaklama: Adaylara istekleri doğrultusunda öğrenci yurtları, İngiliz aile yanı veya paylaşımlı öğrenci evleri ayarlanabilmektedir. Oda fiyatları haftalık 100 GBP den başlamaktadır ve Londra'da bir kaç ay kalan adaylar çevreye alıştıkça çok daha ekonomik seçenekler bulabilmektedir.

Danışmanlık Ücreti: ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, The School of Business and Law' in Türkiye kayıt ofisi olup her hangi bir isim altında ek danışmanlık ücreti almamaktadır.