Bond University

Avustralya'nın popüler kampüs üniversitelerinden olan Bond Üniversitesi 80 farklı ülkeden binlerce öğrenciye yüksek standartlarda İngilizce dil eğitimi, lisans ve yüksek lisans eğitimi vermektedir. Son teknoloji ile donatılmış konferans salonları, eğitim tesisleri, öğrenci restoranları, kafeler ve barlar, kütüphane ve çalışma odaları, tüm kampüse yayılmış geniş bant wifi bağlantısı, tüm fakültelere yürüyüş mesafesinde olan yurtlar kampüs içerisinde yer alan imkanlardan sadece bir kaçıdır. Kampüs sadece Avustralya'nın değil Dünya'nın en iyi kampüslerinden biri olarak gösterilir. Ayrıca sınıf dışında öğrenciler arasındaki etkileşimi teşvik eden eğlenceler ve sosyal aktiviteler de kapsamlı bir şekilde sunulmaktadır. Bond Üniversitesinin bulunduğu Gold Coast şehri, Avustralya'nın Queensland eyaletinin güney doğusundadır ve yaklaşık 40km sahil şeridi bulunan muhteşem bir şehirdir.

avustralya bond university

Bond University de Eğitim Almanın Avantajları

1. YÖK denkliği var
2. YGS, LYS, ALES şartı yok
3. Dilediğin bölümü seçme şansı var
4. İngilizcesi yeterli seviyede olmayan adaylar için hazırlık eğitimi var
5. Türkiye'den alacağınız diploma ile Türkiye'de bile iş bulabilme imkanınız sınırlıyken, birinci Dünya ülkesi olarak adlandırılan ve ekonomik açıdan en gelişmiş ülkelerden alacağınız bir diploma ile hem Türkiye'de hem de Dünyanın her yerinde kolaylıkla iş bulabilme şansınız var
6. İş başvurularında bulunurken veya iş hayatına başladıktan sonra iş görüşmelerinizi rahatlıkla yapmanızı sağlayacak mükemmel bir İngilizce bilginiz var
7. 70'in üzerinde spor ve sosyal kulüpleri, kampüste bulunan ve Queensland bölgesininde önde gelen fitness merkezleri, kafeler, restoranlar, kampüste mevcut tüm destek hizmetleri ile sosyal hayatınız yeniden şekillenecek.
8. Üniversite bünyesinde bulunan kariyer bürosu gerek mezunlara gerekse öğrencilere staj, mesleki pratik ve iş bulma hizmeti konusunda son derece verimli çalışan bir servistir.

Sınavsız Üniversite

Yeterli düzeyde İngilizce bilmeyen adaylar dilerse Bond Üniversitesinin İngilizce hazırlık bölümüne devam edebilirler ve İngilizceden yeterli seviyeye geldiklerinde istedikleri bölümde eğitimlerine başlayabilirler. Dilerseniz başvuru işlemleriniz tamamlandığında hem dil okulu kabulleriniz hem de sonrasında eğitim almak istediğiniz lisans veya yüksek lisans kabulleri elinizde olur.

Eğitim Maliyetleri ve Ödeme Planı

İngilizce Hazırlık okulu eğitim ücreti 295 AUD / hafta
Ayrıca 12 haftaya 2 hafta, 20 haftaya 4 hafta ve 32 haftaya 8 hafta ücretsiz kurs süresi ATA Yurtdışı Eğitim tarafından indirim olarak öğrencilerimize sunulmaktadır.
avustralya bond university
İngilizce hazırlık eğitimi süresince konaklama:
Yemekler dahil aile yanı ücreti: 245 AUD / hafta
3 yıllık lisans bölümleri yıllık eğitim ücreti 30.000 AUD / yıl

Lisans eğitimi süresince konaklama:
Yurt ücreti: 1.875 AUD / 1 dönem (15 hafta)

Yüksek Lisans bölümleri yıllık eğitim ücreti 30.000 AUD / yıl

Yüksek Lisans eğitimi süresince konaklama:
Yurt ücreti: 1.875 AUD / 1 dönem (15 hafta)

Ödeme Planı, tüm ödemeler dönemler halinde doğrudan üniversiteye ödenir.

ATA Yurtdışı Eğitim Bond Üniversitesi nin Türkiye kayıt ofisi olup danışmanlık veya başka isimler altında hiç bir ek ücret talep etmez.

Eğitim Başlangıç Tarihleri ve Başvuru

İngilizce hazırlık eğitimi başlangıç tarihleri: Her ay
3 Yıllık lisans bölümleri başlangıç tarihleri: Ocak, Mayıs, Eylül
Yüksek lisans bölümleri başlangıç tarihleri: Ocak, Mayıs, Eylül

Kayıtlar yıl boyunca devam eder. Eğitiminize başlamak istediğiniz tarihten 4 ay önce başvuru işlemlerinizi başlatmanız gerekir.