Londra Dil Okulları

Londra'da Dil Eğitimi

Londra dil okulları İngiltere'de İngilizce eğitimi için en fazla tercih edilen seçenektir. Londra' da binlerce dil okulu seçeneği bulunmaktadır. Her yıl milyonlarca öğrenci eğitim için İngiltere'ye gelmektedir ve geniş bir fiyat aralığında sayısız İngilizce kursu bulunmasından dolayı Londra bu öğrencilerin önemli bir kısmına ev sahipliği yapmaktadır. Gelişmiş metro sistemi ve yaygın toplu taşım ağı yabancı öğrencilerin ilk dikkatini çeken avantajlarıdır. İngilizce dil eğitimi sonrasında eğer İngiltere'de üniversite eğitimi düşünüyorsanız, lisans ve yüksek lisans programlarına ATA Yurtdışı Eğitim tecrübesi ve güvencesiyle kayıt olabilir kayıttan konaklamaya tüm işlemlerinizi tecrübeli eğitim danışmanlarımız aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitim için Londra'nın tercih edilmesinin iki önemli nedeni vardır, öncelikle şehir çalışma imkanları açısından sayısız fırsat sunar, ikinci olarak ise iyi vakit geçirmek ve sürekli bir şeylerle uğraşabileceğiniz faaliyetler çok fazladır. Londra'da eğitim alan bir öğrenciden sıkıldım kelimesini duymak çok zordur. Londra 'En'lerin' şehri olarak tanımlanabilir, her ürünün en pahalısını, en ucuzunu, en kalitelisini, en basitini bulabiliceğiniz bir şehirdir. Bütçenize ve tercihlerinize göre hayat standartınızı kendiniz belirlersiniz. Bu durum Londradaki eğitim hayatınada aynı şekilde yansır. Londra'da İngilizce eğitimi alabileceğiniz sayısız dil kursu bulunmaktadır. Kalitelerine göre farklı fiyat aralığındaki bu okullar her bütçeye hitap eder. İngilterenin en kaliteli, en kalitesiz, en pahalı en ucuz okulları hep Londra'da bulunmaktadır.

Londra' da Yaşam

Yaklaşık 12 milyonluk nüfusuyla Londra Dünya'nın en önemli ticaret ve finans merkezlerinden biridir. Yıl boyu hareketli ve canlı bir şehirdir. Eğitim alırken çalışmak isteyen öğrenciler için ideal merkezlerden biridir. Renkli hayatı, 2000 yıllık tarihi ve yemyeşil doğası ile her zaman yapılabilecek bir şeyler vardır. Birçok kişiye göre Avrupa'nın başkenti konumunda olan Londrada 5 uluslararası havaalanı bulunmaktadır ve Dünyanın en kalabalık hava trafiğine sahiptir. Hem turizm hem de eğitim olanakları açısından popüler bir merkez olmasından dolayı her yıl milyonlarca insan Londra'ya gelmektedir. Mutlaka görülmesi gereken önemli mekanları Parlamento Binası, Tower Bridge, Tower of London (Londra Kulesi), Buckingham Sarayı, Trafalgar Meydanı, Londra gözü (London eye) ve Müzeleridir. Her yerin yemyeşil olduğu Londra'da 143 adet kayıtlı park ve bahçe vardır.

Londra' da İngilizce Kursları

Londra Dil Okullarımız