Fethiye 18 Yaş Üzeri İngilizce Dil Okulu

Fethiye Dil Okulu

fethiyede ingilizceFethiye dil okulu hem Türkiye hem de yurtdışından gelen binlece adaya yıl boyunca İngilizce öğretmektedir. Türkiye'nin güney batısında yer alan ve bir liman kenti olan Fethiye, dünyaca ünlü bir tatil cennetidir. 7000 den fazla İngiliz vatandaşının sürekli olarak ikamet etmekte olduğu şehir aynı zamanda 'Küçük İngiltere' olarak bilinmektedir. İngilizce'yi ana dili İngilizce olan öğretmenlerden, bire bir ve günlük hayat içerisinde aktif olarak kullanarak sanki İngiltere'deymişsiniz gibi öğrenebilirsiniz.

Farklı ülkelerden gelen katılımcılarla sürekli pratik yapma imkanı bularak hızlı bir ilerleme sağlamanız ve gün boyu İngilizlerden ders alarak, konuşarak İngilizcenizi geliştirmeniz, aynı zamanda aktivitelere katılarak eğlenmeniz amaçlanmaktadır. Bunları yaparken de, dünyanın farklı ülkelerinden gelen katılımcılarla birlikte, yine dünyanın en güzel tatil bölgelerinden birinde unutulmaz bir yaz geçirme fırsatına kavuşursunuz.

İngilizce Kursları

• Adaylar İngilizce seviyelerine göre belirlenmiş sınıflarda eğitim alır.
• Başlangıçtan ileri düzeye kadar tüm seviye grupları için İngilizce sınıfları
• Seçilen kurs programına ilave olarak haftada 10 saat okulumuz öğretmenlerinin ve Fethiye'de yaşayan diğer İngiliz ailelerin katılımıyla düzenlenen 'Coffee and Conversation Club' olanağıyla öğrenilen bilgileri kalıcı hale getirme eğitimi..

Kurslar her Pazartesi başlar.

Standart İngilizce Kursu
• Ana dili İngilizce olan öğretmenlerle sınıf ortamında haftalık 20 ders ve okulumuz öğretmenlerinin ve Fethiye'de yaşayan diğer İngiliz ailelerin katılımıyla düzenlenen 'Coffee and Conversation Club' olanağıyla öğrenilen bilgileri kalıcı hale getirme eğitimi..
• En fazla 12 kişilik sınıflar

'stay with your teacher' İngilizce Kursu
Bu program İngilizce öğreniminin hızı ve kalitesi; özellikle de dili kullanma becerisi açısından adayların katılabileceği en mükemmel programdır. Öğrenci, öğretmeniyle birlikte kendilerine tahsis edilecek bir villada yaşar. 4 hafta boyunca günde 4 saat ders villada, 4 saat ders de kampüste olur. Bunun dışında yemek pişirmekten, evde verilen partilere tüm sosyal faaliyetler birlikte geçirilir. Şimdiye kadar bu çalışma biçiminde alınan sonuçlar gerçekten etkileyicidir. Program adayların ihtiyaçlarına göre en ayrıntılı biçimde tasarlanır.

IELTS-TOEFL-TOEIC Hazırlık Kursu
• Ana dili İngilizce olan öğretmenlerle haftalık 15 birebir ders ve haftada 10 saat okulumuz öğretmenlerinin ve Fethiye'de yaşayan diğer İngiliz ailelerin katılımıyla düzenlenen 'Coffee and Conversation Club' olanağıyla öğrenilen bilgileri kalıcı hale getirme eğitimi.
• Max. fayda sağlamaya yönelik olarak one-to-one (birebir eğitim) eğitim metoduyla

Mesleki İngilizce Kursu - İş İngilizcesiyaz okulu
• Ana dili İngilizce olan öğretmenlerle haftalık 15 birebir ders ve haftada 10 saat okulumuz öğretmenlerinin ve Fethiye'de yaşayan diğer İngiliz ailelerin katılımıyla düzenlenen 'Coffee and Conversation Club' olanağıyla öğrenilen bilgileri kalıcı hale getirme eğitimi...
• Max. fayda sağlamaya yönelik olarak one-to-one (birebir eğitim) eğitim metoduyla

Tüm dersler, yemyeşil bir bahçe ve yüzme havuzunun bulunduğu kampus içerisindeki modern ve tam donanımlı sınıflarda, ana dili İngilizce olan öğretmenler tarafından verilmektedir. Merkezimiz deneyimli, kalifiye, birinci sınıf uzman bir kadro tarafından yönetilmektedir. Minimum kurs süresi 2 haftadır. Kurs sonunda katılımcılara katılım sertifikası verilir.

Konaklama

öğrenci yurduÖğrenci Yurdu
Standart konaklama seçeneği İngiliz aile yanıdır. Bu seçenek sadece talep halinde sunulmaktadır. İngiliz aile yanında konaklamayı ideal bir seçenek olarak düşünmeyen adaylar için okula yakın mesafede olan rezidansımız bulunmaktadır. Arkadaşça bir ortamın sağlandığı rezidanslarımız yüzme havuzu, internet bağlantısı, geniş bir bahçe gibi birçok imkanlar sunmaktadır.

Odalar:
Geniş ve tam teçhizatlı yatak odaları tek kişiliktir.

Temizlik:
Çarşaflar (havlular hariç) yurt tarafından tahsis edilir ve her hafta değiştirilir. Odalar günlük temizlikten geçer, haftada bir detaylı olarak temizlenir.

Yemek:
Kahvaltı dahildir.

Aile Yanı
Özenle seçilen ve okul tarafından düzenli olarak ziyaret edilen ana dili İngilizce olan İngiliz ailerin yanında konaklanır. Tüm aileler Fethiye bölgesinde ikamet etmektedir ve özellikle okula yakın mesafedeki aileler tercih edilmektedir.

fethiye konaklamaOdalar:
Tüm adaylar tek kişilik odalarda ikamet ederler.

Temizlik:
Odalar aileler tarafından günlük temizlikten geçer ve haftada bir detaylı olarak temizlenir.

Yemek:
İngiliz Aile yanında kahvaltı ve akşam yemeği, kampüste öğle yemeği imkanı

ingiliz aile yanı

• Konaklamalar kurs başlangıç tarihinden önceki ilk Pazar başlar.

• Farklı konaklama seçenekleri ve yemek planları için lütfen bizimle irtibata geçiniz veya aşağıdaki fiyat listesini inceleyiniz.

Aktiviteler

Öğrenciler günlük kampüs içi aktivitelere kurs programına dahil olarak hiçbir ekstra ücret ödemeden katılabilirler.

kursta aktivitelerÖrnek geziler;
• Hafta sonunda yarım gün gezi (Fethiye gezisi vb.)

Günlük aktiviteler:
• Yurtta veya okulda hoş geldin ve güle güle partileri, sinema geceleri, plaj aktiviteleri gibi birçok faaliyetler
• Voleybol, basketbol, tenis gibi sportif faaliyetler, sertifika töreni, dans sınıfları ve ek ücret ödeyerek dalış, yamaç paraşütü, rafting gibi faaliyetlere katılmak mümkündür. Kampüs dışı tüm aktivite ve geziler ek ücrete tabidir.

Örnek aktivite planı için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Güvenlik

Okul personeli gün içerisinde daima kampüs ve yurttadır.

Konaklama tesisleri ile okul arasında karşılıklı olarak ücretsiz servis hizmeti bulunmaktadır.

Arzu eden öğrencilerimiz ek bir ücret karşılığında Dalaman veya Antalya havaalanından karşılanıp aile yanına veya rezidansa yerleştirilebilir. Fethiye otogarından karşılama hizmetimiz ise ücretsizdir.

Kampüsümüzde 24 saat açık revir ve görevli hemşire bulunmaktadır.

Program Ücretleri ve Tarihler

Genel İngilizce Kursu Fiyatları - Fiyat listesi
İş İngilizcesi Kursu Fiyatları - Fiyat listesi
IELTS-TOEFL-TOEIC Hazırlık Kursu Fiyatları - Fiyat listesi
Cambridge Exam Hazırlık Kursu Fiyatları - Fiyat listesi
Öğretmenle Konaklamalı İngilizce Kursu Fiyatları - Fiyat listesi

Fethiye okulumuzda dersler her Pazartesi, konaklamalar ise Pazar günleri baslar.

Fiyata dahil olan hizmetler:
• İngilizce Kursu
• Konaklama
• Limitsiz internet girişi
• Sinema kulübü ve kütüphane kullanımı
• Tüm kampüs aktiviteleri (yüzme havuzu, futbol, basketbol, voleybol kortları, masa tenisi, bilardo gibi)
• Sinema club üyeliği
• Konaklama-okul-konaklama servisi
• Kütüphane kullanımıbüyük resim
Büyük resim için tıklayınız.