Antalya 7-17 Yaş İngilizce Yaz Okulu

Antalya - Türkiye

İngilizce dil bilgisi konularını iyi biliyor fakat yine de konuşmakta zorlanıyor musunuz? Yada eğlence ve aktivitelerle iç içe yoğun bir İngilizce eğitimine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman Antalya yaz okulu programımız tam size göre... İngilizce konuşurken eğlenmek, yeni arkadaşlar edinmek, kitapların içine gömülmeden İngilizceyi anlayarak, konuşarak öğrenmek ve unutamayacağınız bir yaz tatili geçirmek için oluşturduğumuz yaz kampımız 18 yaşın altında olan tüm katılımcılara açıktır.antalya yaz kampı

İngilizce seviyeniz ne olursa olsun mevcut düzeyinize uygun olarak oluşturulacak eğitim grupları ve sınıf ortamında verilen eğitimi pekiştirici nitelikte yapılacak gezi ve aktivitelerle, size İngilizceyi her yerde ve herkesle konuşabilme özgüveni kazandırmayı amaçlıyoruz. Yaz okulu programı boyunca, sabahtan öğleye kadar İngilizce eğitimi verilmekte, ardından haftalık program dahilinde belirlenen kültürel geziler, eğlence ve çeşitli aktiviteler sunulmaktadır. Antalya'nın tarihi ve kültürel zenginlikleri, Akdeniz'in dünyanın önde gelen plajları ve daha birçok sürpriz bu program da sizleri bekliyor!

İngilizce Kursu

Yaz okulunda tüm dersler İngilizce'dir ve resmi olarak İngilizce öğretmeni ünvanına sahip öğretmenler tarafından verilmektedir.

Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin bulunduğu sınıflar en fazla 12 kişiliktir. Öğrenciler yaşlarına ve İngilizce seviyelerine göre gruplara ayrılırlar.ingilizce yaz kursu

Yaz okulu programları yüksek teknolojiye sahip sınıflarda gerçekleştirilmektedir. Tüm sınıflarda akıllı tahta ve multimedya sistemi mevcuttur. Program boyunca verilecek dersler, çoğunlukla ana dili İngilizce olan eğitmenler tarafından verilmektedir. Ayrıca katılımcılar ders dışındaki aktivitelerde de, sürekli asistanlar gözetiminde İngilizce pratik yapma imkanı bulmaktadır.

Yaz okulu programımıza katıldığınızda, hafta içi her gün 3 saat sınıf içi eğitimin yanı sıra İngilizce film geceleri, karaoke ve dans partileri, tiyatro oyunları, müze ziyaretleri ve aktiviteler ile tüm gün İngilizce konuşarak ve günlük hayatın içinde eğlenerek İngilizce öğrenme şansına sahip olacaksınız. Derslerde öğrendiğiniz İngilizce bilgilerini ve konuşma becerilerini, Antalya içinde gerçekleştirilen sosyal faaliyetle kullanma fırsatı bulabileceksiniz.

Katılımcılara ilk gün İngilizce seviye tespit sınavı uygulanır ve dil düzeylerine göre gruplar belirlenir.

Konaklama

Residence
Yaz okullarında yurtlar, öğrenciler arasında güçlü arkadaşlık bağları kurulmasını sağladığından, öğrenciler için oldukça idealdir. Bütün yurt odaları ferah, aydınlık ve öğrencilerin güvenli bir atmosferde ikamet etmelerini sağlayacak şekildedir. Konaklama için öğrenciler yaşlarına ve cinsiyetlerine göre gruplandırılır. Cinsiyet ve yaş dağılımı katlara göre yapılmaktadır. Binada 7/24 kamera ve güvenlik hizmetleri bulunmaktadır.

yurt konaklama

Yüksek standartlardaki tesislerde öğrencilerin konaklama ve yemek ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak, derslerine daha fazla motive olmalarının sağlanması amaçlanmıştır. Denize 30 metre mesafedeki tesis sayesinde öğrenciler boş zamanlarını Konyaaltı sahilinde geçirebilir ve sahil şeridinde bulunan kafelerde keyifli vakit geçirebilir. Geniş, aydınlık ve ferah yapısıyla 2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişilik odalar, etüt salonu, yemek salonu, kafeterya, dinlenme - fitness bölümleriyle hizmet vermekte olan tesisin tüm birimleri kamera sistemi ile izlenmektedir.

Odalar:
Katılımcılar 2, 3 veya 4 kişilik odalarda konaklar. Rezidans bünyesinde tüm koridorları, ortak alanları ve bahçeyi kapsayan 24 saat çalışan güvenlik kameraları ile güvenlik denetimi, ücretsiz kablosuz internet yayını (Wi-Fi), parmak izi kontrollü giriş ve çıkış, manyetik kartla açılan oda kapıları, klima, anlaşmalı sağlık kurumu, otomatik çamaşır yıkama ve kurutma makineleri, ütü odası, revir odası, fitness, etüt ve kitaplık odası, fotokopi, çıktı alma ve fax hizmetleri, jeneratör, çift asansör ve bavul odası bulunmaktadır.

okul konaklaması

Temizlik:
Çarşaflar (havlular hariç) yurt tarafından tahsis edilir ve her hafta değiştirilir. Odalar haftada bir detaylı olarak temizlenir.

Yemek:
Program süresince kahvaltı (açık büfe), öğle ve akşam yemekleri fiyata dahildir.

Aktiviteler

okulda yemekhaneÖğrenciler günlük aktivite ve gezi programlarına kurs programına dahil olarak hiçbir ekstra ücret ödemeden katılabilirler.

Örnek geziler;
kampüs turu, Konyaaltı plajı, Lara plajı, Sarısu plajı, Olimpos antik kenti (Olimpos Plajı), Çimera plajı, Hadrian parkı – Kaleiçi turu, Düden şelalesi, Minicity turu, Düden Park turu, yat turu, piknik, Old Bazaar turu, Kurşunlu şelalesi turu gibi

Aktiviteler:
- Antalya'da yaz aylarında yapılan festivallere katılım
- Sportif, sosyal ve kültürel faaliyetler
- Partiler, yarışmalar
- Hoş geldin ve güle güle partileri gibi birçok aktiviteler

Güvenlik

Şehir dışından gelen adaylar otogardan veya havaalanından karşılanıp, rezidanslara yerleştirilir. Her grubun başında deneyimli takım liderleri bulunmaktadır. Yaz okulu devam ettiği sürece tam eğitimli ve deneyimli asistanlar ve grup liderleri tam kadro halinde 7/24 katılımcılara bireysel dikkati göstermektedirler.

Ulaşım hizmetleri, havaalanı transferleri okulumuzun servis araçları tarafından sağlanmakta olup program ücretine dahildir.

Neler Dahil?
İngilizce Eğitimi
Seviye Tespit Sınavı
Eğitim Materyalleri
Konaklama
Günde 3 öğün yemek
Havalimanı karşılama ve transferleri (gidiş-dönüş)
Program dahilindeki tüm transferler
Program dahilindeki tüm aktivite ve geziler (tüm giriş ücretleri)
Uluslararası Katılım Sertifikası (%80 derslere katılım şartıyla)
Asistanlık Hizmetleri
Güvenlik Hizmetleri
Katılımcılara verilecek "Hoşgeldin paketi"

Çocuklarıyla birlikte yaz okulu programına katılmak isteyen veliler için eğitim hariç 15 günlük program fiyatı 1.600 TL, 30 günlük program fiyatı 2.600 TL dir.