Malta University Residence 9-16 Yaş İngilizce Yaz Kursu

Malta University Residence Yaz Kampı

yaz kampıİngilizce dil eğitimi ve öğrencilerin sosyalleşmesi daha fazla pratik yapabilmeleri için aktivite ve eğlence programları ile kombine edilmiş seçkin bir yaz okulu seçeneğidir. Dünyanın her yerinden gelen yüzlerce öğrenci ile yeni arkadaşlıklar kurmak öğrencilerin hem öz güvenlerini arttırmakta hem de farklı kültürleri tanımalarına yardımcı olmaktadır.

Yaz okulu başlangıcında İngilizce konuşmaktan çekinen, yanlış yapmaktan korkan birçok öğrencimiz program ilerledikçe konuşma ve anlama açısından cok hızlı mesafe almakta öğrendiklerini daha hızlı bir şekilde pratiğe dökebilmektedir.

İngilizce Kursu

ingilizce kursuHaftada 45'er dakikalık 20 dersten oluşur

Uluslararası öğrencilerden oluşan sınıflar en fazla 15 kişiliktir

İngilizce dersleri Pazartesi'den Cuma'ya verilmektedir

İngilizce dersleri aktivite planına göre sabah veya öğleden sonraları olabilmektedir.

Konaklama

Öğrenci Yurdu
dil okuluÖğrenciler Paradise Bay de konaklar, yüksek standartlardaki konaklama tesisinde güvenlik son derece önemsenmektedir. Tesiste 2 tenis kortu, 1 tanesi kapalı olmak üzere 4 yüzme havuzu, oyun alanları, internet, çok amaçlı spor merkezleri gibi birçok imkan bulunmaktadır. Okul, konaklama ve gezilerde tüm ulaşım okul otobüsleriyle ve rehber öğretmenler eşliğinde yapılmaktadır.

Odalar:
Odalar 3-4 kişiliktir, her odada özel banyo bulunur.

Temizlik:
Çarşaflar (havlular hariç) yurt tarafından tahsis edilir ve 2-3 günde değiştirilir. Odalar günlük temizlikten geçer, haftada bir ise detaylı olarak temizlenir.

Üç öğün yemek:
Tüm yemekler yurtta açık büfe olarak sunulur. Düzenlenen hafta sonu gezilerinde ise piknik sepetleri verilir. Aktivite planına göre bazı günlerde öğle yemekleri paketlenmiş olarak verilebilir.

Aktiviteler

maltaÖğrenciler, dersler ve yemeklerden sonra düzenlenen günlük aktivite ve gezi programlarına kurs programına dahil olarak hiçbir ekstra ücret ödemeden katılabilirler.

- Hafta sonunda bir tam gün gezi
- Yarım günlük geziler
- Akşam aktiviteleri
- Günlük aktiviteler
- Oyunlar, kabareler, gösteriler, çevre gezileri
- Sportif faaliyetler

Gün başına en az 2 aktivite mutlaka yapılmaktadır.

Güvenlik

Okul personeli öğrencileri 24 saat boyunca gözetim altında tutar ve öğrenciler her zaman yardım isteyerek her konuda kendilerine danışabilirler. Okul personeli gün içerisinde daima kampüs ve yurttadır.
Okul, konaklama, etkinlikler ve geziler için ulaşım okul otobüsleriyle sağlanır.
Avrupa güvenlik standartlarındaki aktivite merkezleri, konusunda uzman personel ve Malta Turizm Bakanlığı tarafından sürekli incelenmektedir.
Tüm yemekler sıkı sağlık ve güvenlik kurallarına bağlı kalınarak hazırlanmaktadır. (HACCP)