Uçak Bileti

Ekonomik uçak bileti arayışındaysanız, araştırmalarınızda size yol gösterecek ve uygun maliyetlerle seyahat edebilmenizi sağlayacak bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik.

1- Hafta sonuna denk gelen tarihler genelde daha pahalıdır. Tarih konusunda zorunluluğunuz yoksa mutlaka hafta içi günler için de araştırma yapın.

2- Mümkün olan en erken tarihte biletinizi alın. Biraz daha bekleyeyim fiyat düşer gibi bir durum uçak biletlerinde geçerli değildir. Uçak doldukça fiyatlar yükselecektir.

3- Birden fazla siteden veya acenteden fiyat araştırması yapın. Fiyat karşılaştırması yaparak aynı seferler için fiyat aralığının ne seviyede olduğunu bilin.

4- İnternet üzerinden yapacağınız araştırmalarda filtreleri kullanarak aktarma sayısı, uçuş süresi gibi değişkenlerle farklı seçenekleri de kontrol edin.

Uygun bilet almak

Internet sitelerinden değil de acenteden bilet almak istiyorsanız bize bir e-mail gönderin, sizin için uygun seçenekleri araştıralım.

Pasaportta yazdığı şekliyle adınız-soyadınız, doğum tarihiniz, gidiş-dönüş tarihleri ve seyahat edeceğiniz şehir tercihinizi bize iletmeniz yeterli...

Binlerce adayın yurtdışına gitmesine yardımcı olmanın verdiği güçle aynı bileti daha ucuza bulma konusunda da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.