Yurtdışı Eğitim Duyuruları

Uçak Bileti

Ekonomik uçak bileti arayışındaysanız, araştırmalarınızda size yol gösterecek ve uygun maliyetlerle seyahat edebilmenizi sağlayacak bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik.

1- Hafta sonuna denk gelen tarihler genelde daha pahalıdır. Tarih konusunda zorunluluğunuz yoksa mutlaka hafta içi günler için de araştırma yapın.

2- Mümkün olan en erken tarihte biletinizi alın. Biraz daha bekleyeyim fiyat düşer gibi bir durum uçak biletlerinde geçerli değildir. Uçak doldukça fiyatlar yükselecektir.

3- Birden fazla siteden veya acentadan fiyat araştırması yapın. Fiyat karşılaştırması yaparak aynı seferler için fiyat aralığının ne seviyede olduğunu bilin.

4- İnternet üzerinden yapacağınız araştırmalarda filtreleri kullanarak aktarma saysısı, ucus süresi gibi değişkenlerle farklı seçenekleri de kontrol edin.

Bilet alabileceğiniz siteler

Uçak bileti satışı yapan bazı internet siteleri

ebookers

kiwi

Internet sitelerinden değil de acentadan bilet almak istiyorsanız bize bir e-mail gönderin, sizin için uygun seçenekleri araştıralım.

Pasaportta yazdığı şekliyle adınız-soyadınız, doğum tarihiniz, gidiş-dönüş tarihleri ve seyahat edeceğiniz şehir tercihinizi bize iletmeniz yeterli...

Binlerce adayın yurtdışına gitmesine yardımcı olmanın verdiği güçle aynı bileti daha ucuza bulma konusunda da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.