INTERRAIL

Interrail programı, maceracı ruh taşıyan her yaştan gezginin trenle tüm Avrupa'yı gezmesine olanak sağlamaktadır. Sadece diğer gezginlerle tanışıp, Avrupa'nın sunduğu tüm imkanları görme fırsatı yakalamakla kalmaz, aynı zamanda bir ömür boyu unutmayacağınız anılar edinirsiniz.

Avrupa'yı trenle keşfedin

Avrupa'nın sunduğu güzellikleri mi merak ediyorsunuz? Interrail ile dilediğiniz ülkeye gitmekte özgürsünüz. Program sayesinde bir trene atlayıp, Norveç fiyortlarından Fransa Alplerine, İspanya kıyılarından Almanya'nın yemyeşil ormanlarına kadar tüm Avrupa'yı keşfedebilirsiniz.

2 tür bilet bulunmaktadır:

1- Global Pass: Gezginlere sayısız ülke seçeneği sunarak, 30 farklı Avrupa ülkesini gezip görmelerine imkan tanır. Pek çok ülkeyi gezmek isteyenler için değil, seyahat planını netleştirmemiş olanlar için de idealdir.

2- One-Country Pass: Avrupa'da belirli bir ülkeyi keşfetmek isteyen gezginlere uygundur.

Geçerli olduğu ülkeler:
Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, İngiltere, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Lüksemburg, Makedonya, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, İrlanda Cumhuriyeti, Romanya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Bosna-Hersek , Karadağ ve Türkiye.

İndirim fırsatı

Interrail de yaş gruplarına göre ve aileler için kampanyalı bilet alabilme imkanı vardır. Aracılar üzerinden yüksek fiyatlar ödemek yerine "227783" indirim kodu ile doğrudan interrail web sayfasından promosyonlu biletinizi alabilirsiniz.

Interrail.eu (indirim kodu linke tanımlıdır) üzerinden siz de uygun fiyatlarla Avrupa'nın pek çok ülkesini tanıma ve gezme imkanı yakalamaya hazırsanız bu heyecana ortak olabilirsiniz.

Eğer interrail bileti nasıl alınır konusunda yeterli bilgi sahibi değilseniz veya tereddütleriniz varsa ofislerimizle irtibata geçerek biletlerinizi alabilirsiniz.