ATA Yurtdışı Eğitim Temsilcilik Bayilik

ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, yurtdışı eğitim sektörüne ilgi duyan ve bu alanda faaliyet göstermek isteyen gerçek veya tüzel kişilere temsilcilikler vermektedir. Çalışma prensibimiz dayanışma, güven ve başarı odaklı bir sistem olup temel amaç ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığının, yurtdışı eğitim sektöründe sahip olduğu tüm bilgi ve birikimi takım arkadaşlarına aktararak verimli bir çalışma şekli oluşturulmasıdır.

ata temsilcilik bayilik franchise

Her geçen gün gelişen ve daha fazla ilgi çeken yurtdışı eğitim sektöründe, yüzlerce yurtdışı eğitim kuruluşunu portföyünde bulunduran ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığının temsilciliğini alarak aktif olarak çalışan bir sisteminin parçası olacak, yıllar içerisinde oluşmuş bilgi ve deneyimden faydalanacak ve en önemliside işinizi kurduğunuz anda ciddi bir müşteri potansiyeline sahip olacaksınız.

ATA Yurtdışı Eğitim temsilcisi olmak isteyen adaylara yönelik Şubelik, Bayilik (franchising), Kurumsal Temsilcilik ve Temsilcilik olmak üzere 4 temel çalışma şeklimiz bulunmaktadır. Şube, Bayi ve Kurumsal Temsilcilik seçenekleri ile ilgilenen adayların sahip olması gereken temel kriterler şunlardır.

1- Ofis olarak kullanılacak alanda telefon, faks, bilgisayar ve internet bağlantısının bulunması,
2- Girişimcilik ruhuna ve başarma hırsına sahip olmak,
3- Halen aktif olarak çalışan ve faaliyet alanlarına yurtdışı eğitim sektörünü de dahil etmek isteyen firmalarda, ofisin en az bir odasını ve bir personelini bu işe ayırabilecek olmak,
4- Yeni kurulacak ofislerde temel ofis donanımlarını sağlayabilecek ekonomik yeterliliğe sahip olmak gerekmektedir.

Eğer sizde işleyen bir sistemin parçası olmak ve bizimle birlikte çalışmak istiyorsanız şartlarımız hakkında ayrıntılı bilgi ve başvurularınız için, ata@ataegitim.com.tr ye neden yurtdışı eğitim sektöründe faaliyet göstermek istediğinizi de içeren ayrıntılı bir CV nizi ve/veya varsa şirket detaylarınızı gönderiniz. En kısa zamanda sizinle irtibata geçeceğiz.