İnsan Kaynakları

ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, sektöründe tecrübe sahibi personelleriyle adaylara daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. Amacımız; hizmet sunduğumuz müşterilerimizin aldıkları hizmetten ve gördükleri muameleden memnun olmalarını sağlamaktır. Bunu başarmak için öncelikle kendi çalışanlarımızın işini severek yapması, yaptığı işe saygılı olması, sektöre hakim olması, yurtdışı eğitim ile ilgili gerekli bilgiye, birikime sahip olması ve tatmin edici bilgi verebilmesi gerekmektedir. ATA Eğitim yurtdışında 10’ larca ülkede, 100’ lerce farklı eğitim kuruluşu ile çalışmakta olup dil okulu, üniversite yerleştirme hizmeti, yaz okulu, diploma ve sertifika programları, Work and Travel, Work and Holiday, Work and Study programı gibi çalışma programları; ve uzun dönem – kısa dönem yurtdışı staj programları hizmetlerini sunmaktadır.

ATA Yurtdışı Eğitim, sektörde deneyimli veya yetiştirilmek üzere başvuru kabul etmektedir. Eğer yurtdışında bulunduysanız, İngilizce seviyeniz ileri düzeyde ise, sorumluluk alacak yapıda, bilinçli, dürüst, sabırlı, yüksek kalite hedefinden vazgeçmeyen, gerek takım olarak gerekse bireysel olarak çalışabilen, bilgisayar kullanabilen, profesyonel disiplin fakat amatör ruhla çalışan, gelişmeye ve geliştirmeye hevesli bir bireyseniz; sizinle çalışmak isteriz. Çabamız, söz konusu nitelikteki adayları çalışma ekibimize katmak ve bu kişilerin mutluluğu ve verimliliği için gerekli şartları yerine getirmektir. Sektörde öncelikle tercih edilen bir kurum olma hedefimize, bu şekilde her gün biraz daha yaklaşmaktayız.

Eğer siz de ATA Yurtdışı Eğitim ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız, lütfen neden bu pozisyona uygun bir aday olduğunuzu belirten bir ön yazı ile birlikte fotoğraflı ve güncel öz geçmişinizi ata@ataegitim.com.tr adresine gönderiniz. Yurtdışı eğitim sektöründeki deneyiminize göre konu satırında ‘deneyimli personel’ veya ‘yetiştirilmek üzere personel’ ibarelerinden birini mutlaka belirtiniz.