Başvuru Adımları

Size mükemmel hizmeti nasıl sunacağımızı iyi biliyoruz.. Work and Holiday programına katılmaya karar vermekle heyecan dolu bir maceraya, yeni arkadaşlıklara ve yeni bir kültüre de merhaba diyorsunuz. Yapmanız gereken işlemler için detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. İşlemlerinizin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için aşağıdaki prosedüre uymaya çalışın ve aklınıza takılan her noktada ATA Eğitim Danışmanları ile irtibata geçin.

1- ATA Eğitim ofisleriyle irtibata geçerek kayıt formumuzu isteyin veya programa katılma isteğinizi ve özelliklerinizi açıklayan bir e-mail gönderin. Eğitim danışmanlarımız Work and Holiday programı için uygun bir aday olup olmadığınızı anlamak amacıyla sizinle irtibata geçecek ve bir kaç soru sorarak programa uygunluğunuzu kontrol edecektir.

2- Eğer program için uygun özellikleri taşıyorsanız İngilizce olarak hazırlanmış CV nizi oluşturun ve ATA Eğitime gönderin.. Daha önce CV hazırlamamış veya İngilizce CV si bulunmayan adaylara ATA Eğitim tarafından İngilizce CV örnekleri gönderilecektir.

3- Üç aydan eski olmayan 2 adet vesikalık fotoğrafınızı, pasaportunuzun yazılı sayfalarının fotokopisini ve 1 adet referans mektubunu (eğitim gördüğünüz kurumdan alabilirsiniz, örnek referans mektupları ATA Eğitimden istenebilir) ATA Eğitime kargo ile veya bizzat gelerek ulaştırın. Henüz pasaport çıkartmamış öğrencilerin il/ilçe nüfus müdürlüğüne bizzat başvurması gerekir.

4- İşlemlerinize başlamak için gerekli olan 250 USD* lik ön kayıt ücretini ofislerimizden alacağınız banka hesap numaralarına yatırın veya size en yakın ofisimize giderek elden ödeyin. Başvuru formumuzu okuyarak imzalayın ve bir kopyasını kendinize alarak, aslını ATA Eğitime gönderin.
- Ön ödeme(depozit) bedeli 250 USD* olup, işlemlere başlamak için gereklidir. Ön ödeme ekstra bir ücret olmayıp toplam program ücretinden düşülür.- Work and Holiday Program Ücreti için tıklayınız.

5- Yukarıda belirtilen evrakların bize ulaşmasından sonra eğitim danışmanımız iş ayarlanması, vize işlemleri ve yapılması gereken diğer işlemler konusunda hemen çalışmalara başlayacaktır.

Seyahat Hazırlığı

En ekonomik uçak bileti seçenekleri için henüz vize aşamasındayken uçak bileti rezervasyonlarınız yapılır. Program başlangıç tarihi yaklaştıkça oryantasyon, acil durum telefonları ve Avustralya' da yapmanız gereken temel işlemlerle ilgili düzenli olarak bilgilendirilirsiniz.