Yurtdışı eğitimde genel bilgi

Yurtdışı eğitim hakkında genel bilgi alabilir miyiz? Biz hiç bir şey bilmiyoruz, genel bilgi verir misiniz? Yurtdışı eğitim konusunda genel bir bilgi almaya geldik? veya e-mail adreslerimize "genel bilgi talep ediyorum" şeklinde postaların gelmesi alıştığımız ancak talep de bulunana yeterince yardımcı olamadığımız durumlar olarak karşımıza çıkmakta...

Bir kişinin hastaneye gidip hastalıklarla veya tıpla ilgili genel bilgi istemesi, adliyede hukukla, ceza sistemiyle, yargı ile ilgili genel bilgi istemesi veya eczanede ilaçlar hakkında genel bilgi talep etmesine benzettiğimiz yurtdışı eğitim konusunda genel bilgi talepleri cevaplamakta zorlandığımız istisnai sorulardandır. Nasıl yardımcı olabiliriz sorusuna, genel bilgi istiyorum! şeklinde cevap verilmesi karşısında çoğu zaman çaresiziz. Genel bilgi talepleri karşısında ne anlatılırsa anlatılsın, ne söylenirse söylensin talep edenin beklentilerinin karşılanamadığını da görmekteyiz. Genel bilgi taleplerine karşı ATA Yurtdışı Eğitim olarak çalışma şeklimizi açıklamaya çalışıyoruz; "Tüm hizmetler yurtdışında bulunan eğitim kuruluşları tarafından sunulmakta olup ATA Yurtdışı Eğitim olarak anlaşmalı çalıştığımız okullarda başvuru, kayıt, konaklama, karşılama, vize gibi konularda ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Diğer tüm hizmetlerimiz ise ücretlidir."

Genel bilgiden ziyade özele indirgediğiniz hizmetleri talep etmeniz hem sizin hem danışmanlarımızın işini kolaylaştıracaktır.

SIK SORULAN SORULAR sayfasına geri dönmek için tıklayınız.