ATA Yurtdışı Eğitim
Site içi arama...
Güncel yurtdışı eğitim duyuruları yurtdışı eğitim duyurular

Yurtdışında Dil Okulları

ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak anlaşmalı çalıştığımız okullarda eğitim almak isteyen adaylara başvuru, kayıt, konaklama, karşılama ve vize gibi konularda "ücretsiz danışmanlık" hizmeti sunmaktayız. Yurtdışı dil okulları farklı hedeflere hitap eden eğitim programları sunar. Bu programlar; eğitim seçeneklerini içermektedir.yurtdışı dil okulları

Dil okullarında öğrenciler seviyelerine göre gruplandırılmış özel sınıflarda eğitim alırlar. İlk gün grammer, listening ve speaking bölümlerinden oluşan bir seviye tespit sınavı sonrası öğrencinin dil seviyesi belirlenir ve uygun kurdan eğitime başlanır. Ayrıca İngilizce eğitimine ilave olarak Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Portekizce, Japonca, Çince, Rusça gibi farklı dillerin öğrenilmesine yönelik kurslarda bulunmaktadır.

İngilizce Dil Eğitimi (İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Güney Afrika, İrlanda) hakkında detaylı bilgi ve fiyatlar için tıklayınız.

Diğer Diller (Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, İsviçre, Çin, Japonya, Rusya, Ukrayna) hakkında detaylı bilgi ve fiyatlar için tıklayınız.

Kurs seçenekleri

Bu sayfadaki dil okulu programları 18 yaş üzerinde olan adaylar içindir. 18 yaş altı adaylara özel kurs seçenekleri için yurtdışında yaz okulları programlarımızı inceleyiniz.

İngilizce
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta, Yeni Zelanda, İrlanda, Güney Afrika
İspanyolca
İspanya, Arjantin, Küba, Meksika
Almanca
Almanya, Avusturya, İsviçre
Fransızca
Fransa, Kanada, İsviçre
İtalyanca
İtalya
Çince
Çin
Rusça
Rusya, Ukrayna
Japonca
Japonya